search
top

На що звернути увагу при виборі дитячої літератури

При виборі книг для дітей, окрім змісту такого твору, необхідно звертати увагу також на художнє оформлення книги.

Справа у тому, що дитина, особливо – у ранньому віці, під час читання книги складатиме власну історію наведених подій на основі ілюстрацій у книзі.

Тому якість та стиль оформлення такої літератури мають досить важливе значення.

Зокрема, однією з вимог, яким повинна відповідати література для дітей – адекватність зображень казкових персонажів їх реальним прототипам. Останнім часом досить часто зустрічаються книжки, ілюстрації в яких виконані у гротескному стилі, що може стати причиною формування у дитини хибних уявлень щодо дійсного виду зображених у книзі тварин та птахів.

Також має значення загальний стиль оформлення книги, зокрема — обрана гамма кольорів, що також має певний вплив на емоційне сприйняття дитиною наведених у книзі подій.

Результатом вибору правильного варіанту оформлення буде зацікавленість малюка у змісті такої книги та інтерес до читання книжок взагалі.

Таким чином, оформлення книги має значний вплив на сприйняття змісту маленьким читачем. Правильний вибір оформлення книжок забезпечить позитивні емоції від читання та забезпечить зацікавленість малюка у читанні іншої літератури.

Джерело: osnovypublishing.com/books/dityacha-literatura/

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

top